تماس از ساعت 8 لغایت 17 روز های کاری

013-44913

روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه

8 صبح لغایت 5 بعد از ظهر

آدرس ایمیل:

barghabsanat@yahoo.com

لیست وبلاگ

Awesome Image

کدام دراتوماتیک برای ما مناسب تر است ؟

کدام دراتوماتیک برای ما مناسب تر است ؟

این سوالی است که همواره ما در برخورد اول با مشتریان خویش با ان مواجه می شویم.در این مقاله سعی بر آن است که در حد امکان بخشی ازین ابهامات را مرتفع ساخته و به سوالات شما دوستان عزیز پاسخ دهیم.
  • اگر در کنار ورودی که برای دراتوماتیک در نظر گرفته اید ، دیوار جانبی یا شیشه ثابت وجود دارد بهترین پیشنهاد در این حالت استفاده از دراتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد.
  • اگر عرض دیوار جانبی شما کوچکتر از عرض ورودی باشد و یا اصلا دیوار ی وجود نداشته باشد. بهترین انتخاب رای شما دراتوماتیک تلسکوپی می باشد.چرا که در این حالت درب اتوماتیک شما به صورت همزمان هر دو لت متحرک ان جابجا شده و بر روی شیشه ثابت تعبیه شده کناری قرار می گیرند. دراتوماتیک تلسکوپی بهترین پیشنهاد برای افرادی است که نیاز دارند درب اتوماتیک مجموعه اشان بیشترین عرض بازشوی مفید ورودی را داشته باشد . چرا که در حالت در برقی اسلایدینگ بیشترین عرض بازشو ۱/۲ می باشد ولی در دراتوماتیک حالت تلسکوپی حداکثر عرض بازشو یعنی ۲/۳ را خواهید داشت.
  • دراتوماتیک مثلثی مناسب فضاهایی است که زاویه دار می باشند و در گوشه نصب میشوند. در این حالت درب برقی با توجه به زاویه محل شما ساخته می شود.
  • عرض بازشوی دراتوماتیک بریک اوت یا همان خروج اضطراری مانند درب اتوماتیک اسلایدینگ می باشد ولی برای مکان هایی تعبیه شده است که جمعیت زیادی باید  در شرایط اضطرار از آن خارج شوند . به همین جهت مناسب ورزشگاه ها ، استادیوم ها ، آمفی تئاتر ها ، مال ها ، بازار بزرگ و مراکز تجاری و هتل ها می باشد.
  • دراتوماتیک کرو یا قوسی یا دایره ای مناسب فضاهایی است که نمای آنها به صورت منحنی یا دوار باشد . در این حالت استفاده از دربرقی به صورت کرو  یا سیلندر که از دو عدد در برقی به صورت کرو روبروی یکدیگر استفاده می شود جلوه و شخصیت صد چندانی به پروژه مسکونی یا اداری شما می بخشد.
  • اگر در راهرو و یا فضای اینچنینی ملزم بر استفاده از دراتوماتیک هستید و فضای جانبی ندارید که در برقی به صورت ریلی جابجا شود. استفاده از دراتوماتیک فولیدینگ یا آکاردئونی یا تاشو بهترین انتخاب برای شما می باشد.

نظرتان را بنویسید:

هم اکنون، با ما در ارتباط باشید...!

برقاب صنعت گیلان / در کنار شما هستیم

تماس بگیرید

013-44913

آدرس ایمیل

barghabsanat@yahoo.com